ΜΙΚΡΟΣΠΗΛΙΑ: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΧΑΣΙΑΚΟΥ Ο ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΜΑΛΗΣ! 14:5011/4/2014 ![]() Μετά από 12 χρόνια θητείας ως Πρόεδρος της τοπικής κοινότητας Μικροσπηλιάς, ο Σωτήρης Μάμαλης αποφάσισε να κατέβει υποψήφιος, αυτή τη φορά, Δημοτικός Σύμβουλος στον Δήμο Κεντρικών Τζουμέρκων, με την παράταξη που στήριξε και τον στήριξε και στις προηγούμενες εκλογές, αυτή του Χρήστου Χασιάκου... ...
Ο μέχρι πρότινος Πρόεδρος του χωριού μας που στα τόσα χρόνια προεδρίας του στην κοινότητα της Μικροσπηλιάς έδειξε ένθερμο ζήλο όσο λίγοι, αποφάσισε να κατέβει υποψήφιος ως δημοτικός σύμβουλος στον Δήμο Κεντρικών Τζουμέρκων. Εμείς δεν έχουμε παρά να του ευχηθούμε καλή επιτυχία!
0 Comments
Leave a Reply. |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Τις καταγγελίες, τα παράπονα και τις απόψεις σας, μπορείτε να τα στείλετε στο email: taneatismikrospilias24@yahoo.gr και θα τα δημοσιεύσουμε. Αρχεία
June 2014
|