Άμεση ήταν η εξιχνίαση ληστείας που σημειώθηκε στην πόλη της Άρτας... ...
Για την υπόθεση, αστυνομικοί του Τμήματος Ασφάλειας Άρτας ταυτοποίησαν δύο γυναίκες (εκ των οποίων η μία ανήλικη), οι οποίες εντοπίστηκαν και συνελήφθησαν χθες το μεσημέρι στην Άρτα. Ειδικότερα, όπως καταγγέλθηκε, οι κατηγορούμενες προσέγγισαν αλλοδαπό και αφού με διάφορα προσχήματα τον οδήγησαν σε απόκεντρο σημείο της πόλης, του επιτέθηκαν χτυπώντας τον με τα χέρια και τα πόδια τους και του αφαίρεσαν χρηματικό ποσό 600 ευρώ. Οι συλληφθείσες οδηγήθηκαν στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Άρτας.
0 Comments
Leave a Reply. |
ΕπικοινωνίαΤις καταγγελίες, τα παράπονα και τις απόψεις σας, μπορείτε να τα στείλετε στο email:
taneatismikrospilias24 @yahoo.gr Δημοφιλέστερα άρθρα |