Για τον χαμό του Άγγελου Βενέτη θρηνεί ο Ερασιτέχνης ΠΑΣ Γιάννινα... ...
Η ανακοίνωση του Ερασιτέχνη ΠΑΣ Γιάννινα: "Μια πολύ δυσάρεστη είδηση είχαμε σήμερα (10-2-2024) στον ερασιτέχνη ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, αφού ο δικός μας Άγγελος (Βενέτης) μετά από μια μεγάλη μάχη που έδωσε, δεν τα κατάφερε και έφυγε εκεί, ψηλά στη γειτονιά των Αγγέλων. Θλίψη σε όλη την οικογένεια του ερασιτέχνη, η οποία εκφράζει τα πιο θερμά και ειλικρινή συλλυπητήρια στην οικογένειά του".
0 Comments
Leave a Reply. |
ΕπικοινωνίαΤις καταγγελίες, τα παράπονα και τις απόψεις σας, μπορείτε να τα στείλετε στο email:
taneatismikrospilias24 @yahoo.gr Δημοφιλέστερα άρθρα |