Η κίνηση ενός ΙΧ οχήματος αντίθετα στην Ιόνια Οδό δεν άργησε να κινητοποιήσει την Τροχαία... ...
Σύμφωνα με το epiruspost.gr, μέσα σε λίγα λεπτά η 40χρονη οδηγός του αυτοκινήτου είχε εντοπιστεί και στη συνέχεια συνελήφθη. Από τον έλεγχο που έκαναν αστυνομικοί του Β’ Τμήματος Τροχαίας του αυτοκινητόδρομου Αντιρρίου- Ιωαννίνων το οποίο εδρεύει στην Αμφιλοχία, διαπίστωσαν ότι η συγκεκριμένη γυναίκα οδηγούσε υπό την επήρεια αλκοόλ. Η οδήγηση σε κατάσταση μέθης φαίνεται ότι ήταν η αιτία που την οδήγησε σε αντίθετη κίνηση κάτι εξαιρετικά επικίνδυνο.
0 Comments
Leave a Reply. |
ΕπικοινωνίαΤις καταγγελίες, τα παράπονα και τις απόψεις σας, μπορείτε να τα στείλετε στο email:
taneatismikrospilias24 @yahoo.gr Δημοφιλέστερα άρθρα |