Περιοδεία στην Άρτα πραγματοποίησε το Σάββατο 11 Μαϊου ο υποψήφιος Ευρωβουλευτής του ΠΑΣΟΚ Κων/νος Χουλιάρας... ...
Ο κ. Χουλιάρας έκανε περίπατο στην πόλη ενώ είχε και συζήτηση με τους πολίτες. Ο Κων/νος Χουλιάρας γεννήθηκε το 1974 στο Ίλιον Αττικής αλλά κατάγεται από τα Λεπιανά του Δήμου Κεντρικών Τζουμέρκων Άρτας. Αποφοίτησε από το 3ο Γενικό Λύκειο Ιλίου. Σπούδασε στο Τμήμα Χημείας της Σχολής Θετικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων και είναι κάτοχος Μεταπτυχιακού Διπλώματος στις «Επιστήμες της Αγωγής μέσω Καινοτόμων Τεχνολογιών και Βιοιατρικών Προσεγγίσεων» του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής. Είναι ιδιοκτήτης του φροντιστηρίου Μέσης Εκπαίδευσης «ΣΥΓΧΡΟΝΟ» στο Ίλιον, πρόεδρος του Αθλητικού Συλλόγου Δυτικές Ακαδημίες Καλαθοσφαίρισης και μέλος της Επιτροπής Καλαθοσφαιρικών Εγκαταστάσεων της ΕΣΚΑ. Διετέλεσε επί πέντε έτη Αντιπρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 8ου Γυμνασίου Ιλίου και μέλος της Ένωσης Γονέων Ιλίου. Είναι παντρεμένος με την Παναγιώτα Τσαγκόγεωργα και έχει δύο αγόρια, τον Βασίλη και τον Χαράλαμπο.
0 Comments
Leave a Reply. |
ΕπικοινωνίαΤις καταγγελίες, τα παράπονα και τις απόψεις σας, μπορείτε να τα στείλετε στο email:
taneatismikrospilias24 @yahoo.gr Δημοφιλέστερα άρθρα |