Κομπότι Άρτας, 1953... ...
Εκδρομή του Γυμνασίου της Ζωσιμαίας Σχολής Ιωαννίνων, του παλαιότερου γυμνασίου της Ελλάδας, στην πατρίδα του Φιλικού Νικολάου Σκουφά! Φωτογραφία των αποφοίτων του 1954 κάτω από τον ανδριάντα του Σκουφά, έργο του γλύπτη Βάσου Φαληρέα, από το αρχείο του Γιώργου Τσιόδουλου και τον ιστότοπο της Ζ.Σ.Ι. Φωτό: Βασίλειος Χολέβας
0 Comments
Leave a Reply. |
ΕπικοινωνίαΤις καταγγελίες, τα παράπονα και τις απόψεις σας, μπορείτε να τα στείλετε στο email:
taneatismikrospilias24 @yahoo.gr Δημοφιλέστερα άρθρα |