Η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Άρτας έδωσε δυναμικό παρών στον 8ο ημιμαραθώνιο Άρτας " Ο Δρόμος του Γιοφυριού", με 10μελή ομάδα... ...
Επίσης, στον 8ο ημιμαραθώνιο έτρεξε και ο συνάδελφος μας Γεράσιμος Κορδάτος που υπηρετεί στην Δ.Α. Ακαρνανίας και τρέχει με τεχνητό μέλος. Η ανακοίονωση της 'Ενωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Άρτας: "Η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Άρτας έδωσε δυναμικο παρών στον Ο Δρόμος του Γιοφυριού - Άρτα 8ο ημιμαραθώνιο Άρτας, με 10μελή ομάδα. Επίσης, στον 8ο ημιμαραθώνιο έτρεξε και ο συνάδελφος μας Γεράσιμος Κορδατος που υπηρετεί στην Δ.Α. Ακαρνανίας και τρέχει με τεχνητό μέλος και του προσφέραμε ως αναμνηστική την εμφάνιση της ομάδας μας. Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες. Και του χρόνου!!!"
0 Comments
Leave a Reply. |
ΕπικοινωνίαΤις καταγγελίες, τα παράπονα και τις απόψεις σας, μπορείτε να τα στείλετε στο email:
taneatismikrospilias24 @yahoo.gr Δημοφιλέστερα άρθρα |