Ο λόγος για τον νεοφώτιστο Αλέξανδρο 25 ετών που ζει μόνιμα στα Λευκάκια Ναυπλίου με καταγωγή από την Βόρεια Ήπειρο. Το μυστήριο της βάπτισης τέλεσε ο εφημέριος Λευκακίων Ιερομόναχος π. Μιχαήλ Καλαμαράς... ...
Νεαρός βορειοηπειρώτης, που ζει και εργάζεται στο Ναύπλιο Αργολίδας, βαπτίστηκε Ορθόδοξος από 13 νονούς και νονές στον Ιερό ναό του Αγίου Νεκταρίου στα Λευκάκια Ναυπλίου την Κυριακή 12 Μαΐου 2024. Ο λόγος για τον νεοφώτιστο Αλέξανδρο 25 ετών που ζει μόνιμα στα Λευκάκια Ναυπλίου με καταγωγή από την Βόρεια Ήπειρο. Το μυστήριο της βάπτισης τέλεσε ο εφημέριος Λευκακίων Ιερομόναχος π. Μιχαήλ Καλαμαράς. Σύμφωνα με το argolikeseidhseis.gr, ακολούθησε τραπέζι και γλέντι σε εστιατόριο.
0 Comments
Leave a Reply. |
ΕπικοινωνίαΤις καταγγελίες, τα παράπονα και τις απόψεις σας, μπορείτε να τα στείλετε στο email:
taneatismikrospilias24 @yahoo.gr Δημοφιλέστερα άρθρα |